To jest jak wymienić byczy wzór flagi


3 min czytaj

Sygnały kontynuacyjne są niesamowite, wskazują na silny trend, który jest tylko o połowę krótszy. Oczywiście najlepszym momentem na zobaczenie sygnału kontynuacji, takiego jak Bullish Flag Pattern, jest wejście do handlu, ale mimo to mogą zapewnić wysoce opłacalne punkty wejścia. Ten szczególny wzór kontynuacji składa się z trzech części; rajd, trójkąt i przełamanie, które po ukończeniu mogą doprowadzić do znacznych wzrostów cen.

Dlaczego nazywa się wzór flagi? Jest tak dlatego, że wzór tworzy się, gdy symetryczny trójkąt powstaje na końcu silnego wiecu i wygląda jak flaga lub proporczyk wymachiwujący z masztu flagowego. Kiedy widzisz takiego, który myślisz sobie "jest rajd próbujący mnie zmusić". Kluczem dla handlowców jest oczekiwanie na potwierdzenie trójkąta przed wprowadzeniem do handlu, nastąpi to tuż po wybuchu z trójkąta i może obejmować ponowne przetestowanie oporu w celu wsparcia.

 USD / INR

Wzór trójkąta powstaje, gdy rajd uderza w kieszeń oporu. T jego grupa oporu może obejmować niewielką grupę handlowców czerpiących zyski lub innych, którzy chcą zmniejszyć straty z transakcji, które poszły źle. W obu przypadkach nie ma wystarczającej liczby sprzedawców, aby spowodować korektę, wystarczy, aby ceny umocniły się w pobliżu nowego poziomu. Podczas gdy to się dzieje, równowaga sił przenosi się z niedźwiedzi z powrotem na byki, co powoduje wybuch. Kiedy tak się dzieje, poprzedni opór staje się nowym wsparciem i poziomem cen, na którym można wprowadzać transakcje o wysokich dochodach.

 USD / INR

Gdy ceny wyrwają się z trójkąta, do umysłu do góry Ty, mówimy o byczym wzorze flagi, czekamy na wycofanie się cen i wskażemy wsparcie na nowym poziomie przed wejściem do transakcji. Po wprowadzeniu transakcji, docelowy zysk może być prognozowany przy użyciu bieguna flagowego. Zmierz wielkość bieguna flagowego, a następnie wylicz tę kwotę z punktu wyłomu dla celu przynoszącego zysk. Punkt odniesienia powinien być tendencją łatwą do zidentyfikowania, potwierdzoną przez inne wskaźniki. Im silniejszy maszt flagowy, tym silniejszy sygnał

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

To jest jak wymienić byczy wzór flagi

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-18 11:36:18

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.