3 min przeczytaj

Ethereum jest na szczycie głównych katalizatorów, które poprawią wydajność, obniżą opłaty transakcyjne, zwiększą skalowalność i doprowadzą ETH do nowych szczytów. O czym ja mówię? Aktualizacje i hardfoki, a zwłaszcza w Konstantynopolu. Konstantynopol, druga faza modernizacji metropolii, podąża za zeszłorocznym widelcem Bizancjum, który został jednomyślnie zaakceptowany przez społeczność górniczą.

Koncentrator w Konstantynopolu został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności i obniżenia opłat transakcyjnych. Oprócz tego deweloperzy sądzą, że może to również pomóc w skalowalności, możliwości radzenia sobie z rosnącą ilością pracy, co jest obecnie największym problemem w dzisiejszych systemach blockchain. Prawdziwą premią jest to, że Konstantynopol zostanie wykonany kiedyś pod koniec października, przed wdrożeniem Shardingu i Plazmy.

Zarówno Sharding, jak i Plasma to protokoły mające na celu zmniejszenie obciążenia sieci Ethereum i zwiększenie skalowalności do punktu, w którym prędkość i koszt transakcji Ethereum były o wiele lepsze niż Visa i Mastercard. Dzisiaj Ethereum może przetwarzać około 14 transakcji na sekundę w porównaniu z tysiącami Visa. Po włączeniu funkcji Plazma i Sharding szybkość transakcji Ethereum może osiągnąć miliony transakcji na sekundę.

Oprócz zwiększonej wydajności Konstantynopol zwiększy trudność wydobycia dla ETH. Jest to negatywna sytuacja dla górników, którzy zarabiają mniej za swoją pracę, ale są dodatni dla społeczności i posiadaczy ETH. Zwiększenie trudności pomoże zagwarantować, że ETH będzie kopać znacznie dłużej niż wcześniej, ważne, podczas gdy Ethereum przechodzi z Proof-of-Work na Proof of Stake, to również zmniejszy dostępność tokenów i pomoże wesprzeć ceny.

Ethereum

Ethereum jest obecnie notowany w pobliżu długoterminowych minimów i poniżej kluczowego punktu oporu. Token został skonsolidowany na tym poziomie i może tworzyć trójkąt niedźwiedziowaty, chociaż wskaźniki się nie zgadzają. Zarówno MACD, jak i stochastyczny wskazują na wyższe i dają silne zwyżkowe wskazania, że ​​ceny wzrosną. Jeśli ceny będą w stanie przekroczyć poziom 295,00 USD, nadal będzie się stawiał opór na krótkoterminowej średniej kroczącej, a przerwa powyżej tego będzie zwyżkowa i może dość szybko wzrosnąć do poziomu 400 USD. Długookresowo Spodziewam się, że ETH będzie nadal wykazywać tendencję wyższą i strzelać do nowych szczytów po modernizacji hard-fork i Sharding / Plasma w Konstantynopolu.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-31 16:04:35

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.