4 min przeczytaj

Zyski, zyski, które firma osiąga dzięki prowadzeniu działalności, napędzają rynek akcji. Powód jest prosty, firma, która zarabia pieniądze, jest inwestycją wartą twojego czasu, a ta, która nie jest tylko spekulacją, a co najwyżej szansą na to, że się nie uda.

Zarobki są tym, co wyceniane jest przez akcje, zmiana zysków skutkuje zmianą wartości. Akcje zazwyczaj obracają się przy wielokrotności bieżącej lub przyszłej (oczekiwane zyski) zwanej wskaźnikiem cena do zysku. Firmy, które handlują na niższym biegu P / E (cena związana z przyszłymi zyskami) niż ciągnące P / E (cena związana z przeszłymi zarobkami) są warte więcej niż firma, która tego nie robi, ponieważ porównanie oznacza, że ​​zarobki rosną lub oczekuje się, że rosnąć. Gdy dochody rosną, możesz być pewny, że rynek zauważy i zwiększy cenę akcji.

Pytanie brzmi, jak wykryć akcje, które mogą się przesunąć, zanim zaczną się te ruchy. Odpowiedź jest prosta i sprowadza się do prostego narzędzia zwanego kalendarzem zarobków. Kalendarz zarobków to zestawienie wszystkich spółek notowanych na giełdzie (akcji), które zgodnie z oczekiwaniami będą raportować zarobki według daty. Handlowcy mogą korzystać z tego narzędzia, aby sprawdzić, kiedy firmy mają zgłaszać swoje zarobki, wykorzystywać tę wiedzę jako punkt wyjścia do badania nowych transakcji na akcjach (akcje).

JP Morgam Chase

Na przykład ten tydzień to pierwszy tydzień drugiego kwartału 2018 roku. Spojrzenie na ILORAZ INTELIGENCJI Kalendarz zysków Opcji, dostępne za pośrednictwem platformy transakcyjnej, pokazuje, że niektóre duże amerykańskie banki mają planować raport w tym tygodniu. Te banki to JP Morgan, Citigroup i Wells Fargo; Oczekuje się, że sektor bankowy osiągnie w tym kwartale wysoki wzrost zysków, przekraczający 25%, co czyni go doskonałym sektorem dla hossy. I odwrotnie, jeśli oczekiwano, że zysk sektora spadnie, będzie to dobry sektor dla transakcji typu "niedźwiedź".

JPMorgan Chase

Korzystanie z platformy IQ Option jest bardzo proste, podnieś kalendarz, zauważ potencjalne aktywa z nadchodzącymi zarobkami i kliknij je, aby otworzyć wykres. W tym przypadku Wybieram JPMorgan, ponieważ wolę go od Citigroup i Wells Fargo, które są dostępne również na platformie IQ Option w formacie CFD. Spojrzenie na ten wykres pokazuje, że JPM silnie odbija się od poziomu wsparcia i przekroczył 30-dniową średnią kroczącą. Wskaźniki potwierdzają przełamanie oporu przy zwyżkach i sugerują ruch w górę.

Handluj JP Morgan

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-11 09:46:55

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.