2 min przeczytaj

Dan Morehead powiedział, że cena bitcoinów wzrośnie, ale górnictwo kryptowalutowe nie ma żadnego stałego wsparcia, jak inne rynki, takie jak miedź, więc firmy kryptowalutowe ryzykują utratą zysków przez wiele miesięcy.

"Myślę bardzo trudno jest kiedykolwiek wykonać obliczenia rzeczywistego kosztu wydobycia. Wszystko to są koszty utopione i ludzie zbudowali te ogromne centra danych z komputerowymi chipami, które zajmują się wydobyciem. Myślę, że jest mało prawdopodobne, aby miał tam jakieś stałe wsparcie. "

"Firma może stracić na pół roku, mając nadzieję, że cena wróci. Wydaje mi się, że nie ma takiego poziomu jak w przypadku miedzi, gdzie, jeśli dostaniesz się poniżej marginalnego kosztu, ludzie po prostu zatrzymują swoje miny. Tutaj myślę, że nie ma czegoś w rodzaju stałej podłogi. "

Następnie dodał: "Bitcoin był o połowę tańszy rok temu i wszystko działało świetnie. Cena może spaść, ale naprawdę myślę, że za rok będzie znacznie wyższa niż dzisiaj. "

Bitcoin stracił znaczną ilość gruntów w środę, tracąc 8,72% w dniu transakcji po cenie 6 494,73 $. Tymczasem Ethereum rozbił się o 11,98%, aby wymienić na 306,88 USD.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-10 11:49:48

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.