2 min przeczytaj

Donald Trump powiedział wczoraj, że byłoby to "niefortunne", gdyby kobieta, która oskarżyła swojego nominowanego przez Sąd Najwyższy Bretta Kavanaugha o napaść na tle seksualnym, nie złożyła zeznań przed komisją Senatu USA.

Profesor uniwersytecki w Kalifornii, Christine Blasey Ford oskarżyła Kavanaugha o jej seksualny atak w 1982 roku, gdy oboje byli uczniami szkół średnich na przedmieściach w stanie Maryland. Kavanaugh zaprzeczył zarzutowi.

Senacki Komitet Sądowy zaplanował przesłuchanie na poniedziałek i zaprosił zarówno Forda, jak i Kavanaugha do złożenia zeznań. Prawnicy Forda powiedzieli we wtorek, że się nie pojawi. "Słuchaj, jeśli się pojawi i zrobi wiarygodny pokaz, to będzie bardzo interesujące i będziemy musieli podjąć decyzję. Ale mogę tylko powiedzieć: jest tak wybitnym człowiekiem – bardzo trudno mi sobie wyobrazić, że coś się stało ", powiedział prasie Trump. "Naprawdę chcę ją zobaczyć" – powiedział Trump.

"Myślę, że jest niezwykłym człowiekiem. Myślę, że jest człowiekiem wielkiego intelektu, jak ci mówiłem, i miał ten nieskalany zapis. To bardzo trudne dla niego i jego rodziny. I chcemy się z tym pogodzić– powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-20 07:46:19

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.