1 min przeczytaj

Prezydent USA Donald Trump powiedział, że szefowi JPMorgan brakuje "mądrości" na prezydenta, ale poza tym był wielki. W komentarzu Trumpa pojawił się Dimon, który powiedział w minioną środę, że jest mądrzejszy od obecnego prezydenta i może go pokonać w wyścigu w Białym Domu.

"Problem z bankierem Jamiem Dimonem kandydującym na prezydenta polega na tym, że nie ma on zdolności ani" sprytów "i jest kiepskim mówcą publicznym i nerwowym bałaganem – w przeciwnym razie jest cudowny" – napisał na Twitterze Donald Trump.

Dimon powiedział: "Myślę, że mógłbym pokonać Trumpa … ponieważ jestem tak twardy jak on, jestem mądrzejszy od niego", mówi CNBC. "Nie mogę pokonać liberalnej strony Partii Demokratycznej." "A tak przy okazji ten bogaty nowojorczyk rzeczywiście zarabiał pieniądze "- dodał Dimon. "To nie był prezent od tatusia".

Dimon, lat 62, powiedział w przeszłości, że nie będzie kandydował na prezydenta i nie ma temperamentu do tej pracy. JPMorgan to największy bank w Stanach Zjednoczonych.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-13 19:17:43

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.