1 min przeczytaj

Prezydent USA Donald Trump oskarża firmy mediów społecznościowych o ingerencję w zbliżające się wybory w połowie 2018 roku. Jednak wydaje się, że to żaden dowód. W wywiadzie opublikowanym w środę, Trump powiedział, że te firmy są "super liberalne".

Odnosząc się do tak dużych firm, do których należą Facebook Inc i Twitter Inc, Trump powiedział prasie: "Myślę, że już" ingerowali w wyborach 6 listopada. W raporcie nie podano żadnych innych szczegółów.

Oskarżenie prezydenta przyczyniło się do niedawnych zarzutów, jakie wywierał przeciwko niemu politycznym uprzedzeniom ze strony firm z mediów społecznościowych i wyszukiwarek. Google i inne firmy technologiczne z pełnym szacunkiem odrzuciły wszelkie polityczne uprzedzenia.

"Prawdziwą ingerencją w ostatnie wybory było to, że – jeśli spojrzeć na wszystkie, praktycznie wszystkie te firmy są super liberalnymi firmami na korzyść Hillary Clinton" dodał, odnosząc się do swojego przeciwnika w tegorocznym konkursie Białego Domu. Amerykańskie agencje wywiadowcze potwierdziły, że Rosja ingerowała w kampanię w 2016 r., Mając na celu przechylenie wyborów na korzyść Trumpa, chociaż Moskwa zaprzeczyła temu.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-06 11:43:34

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.