1 min przeczytaj

Bank poinformuje prasę wczoraj, że bank zacznie akceptować transakcje transgraniczne z wykorzystaniem produktu xCurrent firmy, wiceprezesa Ripple'a, Asheesh Birla.

Jeden z 10 największych banków w Stanach Zjednoczonych, PNC, z powodzeniem zakończył fazę pilotażową i dowód koncepcji dla linii płatności i natychmiast rozpocznie korzystanie z xCurrent w środowisku produkcyjnym.

Birla powiedziała: "Myślę, że ważne jest to, że nie jest to test. Ripple podpisuje tylko klientów produkcyjnych, więc biorą ten produkt do produkcji. Nie ma pilota, nie ma żadnego dowodu-koncepcji – to już zostało zrobione. Zobowiązali się do transakcji z innymi klientami. "

Podczas gdy bank zacznie korzystać z xCurrent, Birla ma nadzieję, że pomoże im rozpocząć pracę z platformą xRapid firmy Ripple, powiedział. "W przypadku PNC chodzi o to, aby uzyskać kilka korytarzy oświetlonych przez xCurrent … Kiedy będą gotowi zacząć mówić o rynkach wschodzących, przedstawimy je xRapid. Pracujemy nad ich uruchomieniem za pomocą xCurrent, więc nie jest to całkowicie nowa funkcja, aby przejść do xRapid "- powiedział.

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-21 09:05:08

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.