W co inwestują menedżerowie funduszy hedgingowych?


3 min przeczytaj

Jeśli istnieje grupa osób zainteresowanych maksymalizacją potencjału handlowego, są to fundusze hedgingowe. Stworzone wyłącznie w celu osiągnięcia przewagi nad rynkiem (wciąż nie zawsze osiągane), fundusze hedgingowe są często wykorzystywane przez resztę społeczności handlowej jako punkt odniesienia. Przyjrzyjmy się aktywom, które najlepiej znają najlepsi na świecie menedżerowie funduszy hedgingowych. To na pewno pomoże Ci wymyślić kilka pomysłów inwestycyjnych.

Najlepsze na świecie fundusze hedgingowe 848 mają 1,6 biliona dolarów na długich pozycjach (kupno) i 702 miliardy dolarów na krótkich pozycjach (sprzedaży). Ogólna ocena globalnej gospodarki wydaje się być pozytywna

Dopóki fundusze hedgingowe stale obracają swoimi portfelami, popularność danego aktywa będzie wyrażana jako spadek / wzrost jego udziału w całym portfelu. Jeśli chodzi o typy firm, istnieje wiele nazw, które już znasz.

Firmy, których akcje mają udział w portfelach funduszy hedgingowych, wzrosły najbardziej

W pierwszym kwartale 2018 roku Facebook wygrana przez osuwisko, wykazując wzrost o 60%. Microsoft i Aetna Inc. (amerykańska firma medyczna) zajęła drugie i trzecie miejsce, odpowiednio o 24 i 23 procent. Monsanto i XL Group zajęły pozycje # 4 i # 5, ze wzrostem o 20% i 18%.

Firmy z malejącym udziałem nie mają gwarancji amortyzacji w przewidywalnych przyszłość. Jednak szanse na to są wyższe niż w przypadku wyżej wymienionych firm. W trakcie Q1 2018 Amazon.com, Inc. był absolutnym liderem pod względem strat, ponieważ jego udział w portfelach funduszy hedgingowych spadł o 35%. Apple Inc. McDonald's przeżywają trudne chwile, a ich udział wynosi 22% i 20%. Wreszcie Citigroup Inc. i Schlumberger NV zmniejszyła się odpowiednio o 19% i 18%.

Firmy, których udziały mają udział w portfelach funduszy hedgingowych, zmniejszyły się najbardziej

Teraz, kiedy wiesz, co inwestują najlepsi światowi menedżerowie funduszy hedgingowych przejdź do pokoju handlowego i wykorzystaj swoją nowo nabytą wiedzę.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

W co inwestują menedżerowie funduszy hedgingowych?

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-23 13:56:54

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.