4 min przeczytaj

Rynek kryptowalut przetopił się w nocnej akcji środowej / czwartkowej. Ruch został wywołany wiadomościami od Goldman Sachs, że będzie to plan złomowania na biurko do kryptowaluty. Powodem jest niepewność regulacyjna; przyszłość krypto-waluty jest wątpliwa, ponieważ regulatorzy, zwłaszcza w USA, odmawiają uznania klasy aktywów aktywów cyfrowych.

Wiadomości są szokujące dla rynków, które szukają wskazówek w SEC. SEC stworzyła kryptowalutę cara, która sugeruje, że ostatecznie będą regulowane waluty cyfrowe. Powodem, dla którego jeszcze nie były, ponieważ brak sejfów dla inwestorów; Co dziwne, brak regulacji SEC robi więcej, by zaszkodzić amerykańskim inwestorom kryptowalut niż cokolwiek innego.

Według danych z CoinMarketCap.com cały rynek kryptowalut stracił ponad 70% wartości od początku 2018 roku. Powodem spadku jest ponownie niepewność regulacyjna. Niepewne i zmieniające się regulacje ze strony agencji globalnych zablokowały dostęp wielu inwestorom i wywołały złość, która nadal nęka rynek.

Ethereum został najmocniej trafiony. Token ETH spadł o ponad 25% od czasu otwarcia środowego handlu. Spadek ten był wspierany przez wiadomości z weekendu sugerujące, że token Ethereuma załamał się z powodu abstrakcji ekonomicznej. Ponieważ gaz ETH, opłata, którą płacisz za korzystanie z sieci, może być opłacana na tokenach obcych (w szczególności tokenach ERC-20 zbudowanych w sieci Ethereum), tokeny ETH staną się zbędne, niepotrzebne i bezwartościowe.

ETH jest obecnie notowane na najniższym poziomie od dziesięciu miesięcy i może spadać. To zastrzeżenie; ruch ten napędzany jest strachem i pozostawił handel ETH na bardzo niskim poziomie. Wskaźniki sugerują, że ruch w dół może być kontynuowany, ale wykazują one również znaczne rozbieżności w stosunku do nowych niskich. Ta rozbieżność jest oznaką słabości na rynku bessy i duże prawdopodobieństwo, że token może silnie odbić się i odbić. Ten ruch zostanie wspomagany przez wdrożenie twardego widelca w Konstantynopolu i innych ulepszeń, które zostaną wydane tej jesieni.

Bitcoin

Bitcoin spadł o prawie 15%, ale już wykazuje oznaki wsparcia na rynku. Trudno jest przetestować token, aby przetestować wsparcie w niedawno złamanej linii trendu i jak dotąd wsparcie jest utrzymane. Przesunięcie niższe jest potwierdzane przez wskaźniki, które oboje przechodzą w krzyżówki niedźwiedziowe. To może obniżyć BTC, ale na razie wsparcie wynosi 6400 $.

Bitcoin

Ruch poniżej może być zwyżkowy, ale może dryfować na boki wzdłuż linii trendu spadkowego, aż do uzyskania silnego wsparcia na 6 000 USD. Perspektywy długoterminowe są nadal optymistyczne, ponieważ adopcje kryptowalut nadal zmieniają świat; kiedy rozpocznie się odbicie, będzie energiczne.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-06 19:37:43

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.