1 min czytaj

Warren Buffett, dyrektor generalny Berkshire Hathaway i Jamie Dimon, prezes JP P. Morgan, razem wyrażali, jak bardzo nie lubią idei Bitcoin.

Podczas wywiadu, wczoraj, dwa zostały zapytane "który z was nienawidzi Bitcoina bardziej?" "Ustawiłem wysoki standard", odpowiedział Buffett, który był krytyczny wobec krypto-waluty. "Nie wiem, czy Jamie może mnie dopiąć, czy nie." "Nie chcę być rzecznikiem Bitcoinów" odpowiedział Dimon. "Po prostu uważaj".

Warren Buffett od dawna krytykuje Bitcoin, nazywając go "mirażem" w 2014 roku. W maju Buffett powiedział, że popularna krypto-waluta to "prawdopodobnie trucizna szczurów do kwadratu." Dimon wyjaśnił swoją pozycję w stosunku do cyfrowej waluty. Parę miesięcy temu nazwał Bitcoin "oszustwem". W styczniu wycofał te komentarze, mówiąc w wywiadzie dla Fox Business, że "blockchain jest prawdziwy", nawiązanie do bazującej na otwartych mechanizmach księgowych Bitcoin. jest to postrzegane przez wielu jako bardziej niezawodna i bezpieczna alternatywa dla standardowego oprogramowania księgowego.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-08 15:52:26

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.