1 min przeczytaj

"Nowe technologie, które zmieniają paradygmat, zabierają dużo czasu, aby naprawdę zrozumieć" Demirors, dyrektor ds. Strategii w zarządzaniu aktywami cyfrowymi CoinShares, mówi.

Z wyjątkiem krótkiego rajdu w lipcu, bitcoin traci na wartości, ponieważ w grudniu na krótko spadł do 19 000 $. Mimo to, jeśli czuje, że czas nadal legitymizuje krypto-walutę.

"Narracja wokół bitcoina jest wciąż trudna do uchwycenia" – powiedział Demirors. "Naprawdę jedyną miarą, jaką mamy dla większości kryptowalut, jest cena, a cena jest niedoskonałą miarą. Jak wygląda faktyczne wykorzystanie? To naprawdę walka o krypto. "

"To, co widzieliśmy w kryptografii, to był ogromny rozruch, w którym wszyscy obawiali się, że go nie zauważą. To, co spowodowało, to bańka spekulacyjna "- powiedział Demirors. Powiedziała, że ​​nie jest jasne, kiedy bitcoin może zacząć odzyskiwać wartość, ale "… zaczynamy widzieć prawdziwą trakcję. Wiele z nich jest naprawdę zależne od znalezienia tych danych, tych danych, które będą napędzać tę historię wzrostu "- dodała.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-14 16:14:17

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.