1 min czytaj

Klienci, którzy mają kartę kredytową Wells Fargo, nie będą już mogli jej używać do kupowania bitcoinów i innych kryptowalut. Bank w Kalifornii potwierdził nową politykę w wiadomości e-mail, mówiąc, że Wells Fargo "nadal będzie oceniać tę kwestię, gdy rynek będzie ewoluował."

Ruch jest "ze względu na liczne ryzyka związane z tą zmienną inwestycją , " powiedział rzecznik, który również zauważył, że" ta decyzja jest zgodna z ogólną branżą ". Bank podąża za Bank of America, Citigroup i JPMorgan Chase, które zakazały zakupów kryptowalut karty kredytowe w lutym . Capital One w styczniu powiedział również, że spadły zakupy kart kredytowych z krypto waluty.

Kredytodawcy wyrazili obawy, że będą musieli połknąć stratę, jeśli klient stracił pieniądze kupując cyfrową walutę i nie był w stanie pokryć zakupu. [19659005] Wells Fargo jest drugim największym bankiem na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej i trzecim co do wielkości bankiem w USA pod względem sumy aktywów .

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-12 16:34:00

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.