4 min przeczytaj

Bitcoin, Ethereum i Litecoin tarzają się na długich dystansach, a inwestorzy szukają dobrych wieści. Dobrą wiadomością jest to, że jest pod ręką, co jest dobrą wiadomością. Podczas gdy nadal pojawiają się problemy, które mogą się pojawić, wydaje się, że sprzedaż jest już skończona i może rozpocząć się odreagowanie. Wśród tych problemów są skalowanie, prędkości sieci i integracja z głównymi rynkami finansowymi; większość, jeśli nie wszystkie, którymi należy się zająć w ciągu najbliższych 6 do 12 miesięcy.

Ethereum

Na razie handlowcy mogą zwrócić się do pozytywnych wiadomości. W UE organy regulacyjne zatwierdziły uruchomienie projektu inteligentnego miasta zasilanego przez IOTA. Nazwany CityxChange opiera się na IOTAs MIOTA Tangle Technology i posłuży do połączenia pięciu centrów populacji w UE pod kątem efektywności energetycznej. Celem wymiany między inteligentnymi miastami jest uzyskanie przez system większej oszczędności energii niż zużycie energii poprzez kontrolowanie zużycia i marnotrawienia energii w obrębie międzymiastowej sieci energetycznej.

Jeśli chodzi o regulacje prawne, w ostatnich tygodniach nastąpiły ważne zmiany, które pomogą wprowadzić kryptowaluty, blockchain i ICO do głównych inwestorów. Ostatnio władze francuskie, AMF, ogłosiły zamiar uregulowania (i zezwolenia) rynku ICO. Mówi się, że istnieje ryzyko ICOs i dlatego należy go uregulować. Planują rozwiązać ten problem w tym roku, czyniąc go najwyższym priorytetem w 2018 roku.

Korea Południowa ogłosiła plany pełnej regulacji rynku kryptowalut. Ta wiadomość jest kompletną informacją dla narodu, który kiedyś (zaledwie kilka miesięcy temu) planował zakazać całej branży kryptowalut. Podobnie, amerykańskie organy regulacyjne zaczynają rozmrażać w kryptowalutach i utorowały drogę nowym produktom finansowym opartym na technologiach blockchain. CFTC otrzymała już aplikację od CBOE z prośbą o pozwolenie na wystawienie ETF na podstawie VanEck SolidX Bitcoin Trust. Szczegóły dotyczące aplikacji można znaleźć na stronie internetowej SEC.

W innych wiadomościach Siergiej Brin wydobywa Ethereum. Może się to wydawać banalne, ale ważne z wielu powodów, ponieważ pokazuje wsparcie dla Ethereum i blockchain od jednego z twórców Google'a. Podczas gdy Brin (i jego syn, to projekt ojciec-syn) zarabiają pieniądze z tego przedsięwzięcia, a wielką korzyścią jest publiczne postrzeganie i świadomość krypto-waluty.

Kapitanie KirkWilliam Shatner, lepiej znany jako Captain Kirk, padł ofiarą oszustów kryptowalutowych za pomocą swojego imienia i nazwiska. Oszustwo, które już zostało zamknięte, próbowało zabrać posiadaczom Ethereum niewielką opłatę w zamian za dużą wypłatę darmowych tokenów. Shatner natychmiast zdystansował się od oszustwa, co jest powodem, dla którego tak szybko się zamknął. Dobrą wiadomością jest to, że kapitan Kirk był w stanie promować Bitcoin i nowy projekt, w który zaangażował się w oparciu o zasilane energią słoneczną wydobycie BTC.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-09 22:16:27

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.