2 min przeczytaj

"Jest wielu naprawdę uczciwych ludzi, którzy zostaną zamordowani" Belfort mówi.

Belfort spędził prawie dwa lata w więzieniu za oszukiwanie inwestorów. Teraz nie ma wątpliwości, że Bitcoin jest kolejną pułapką, która może pozostawić niektórych inwestorów detalicznych zerwanych: "Byłem oszustem. Miałem to do nauki i dokładnie to, co dzieje się z bitcoinem ", mówi w niedawnym filmie dokumentalnym. "Cała ta sprawa jest tak głupia; te dzieciaki mają takie pranie mózgu ".

"Ta rzecz wyparuje jak miraż" – powiedział. "Jest wielu naprawdę uczciwych ludzi, którzy zostaną wymordowani."

Belfort rzuca także wyzwanie bezpieczeństwu bitcoina: "Nie wiemy nawet, jak źle jest naprawdę" – powiedział. "Dla przeciętnego człowieka, który naprawdę – no wiesz, z dobrym sercem, który mówi:" Po prostu – chcę – robię, ponieważ wierzę w to, w długoterminową rzecz, "po prostu biegam. "

Belfort nie jest sam. Przywódcy korporacyjni, tacy jak Jamie Dimon, Ray Dalio i Bill Gates, zakwestionowali ważność bitcoinów. Warren Buffett w zeszłym roku nazwał to "trutką na szczury".

Handluj krypto tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-28 08:39:43

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.