2 min przeczytaj

Być może już wiesz, że przelewy lokalne są teraz dostępne jako dodatkowa metoda płatności w opcji IQ. Chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby dać ci więcej informacji na temat wpłaty i wypłaty za pośrednictwem preferowanego banku lokalnego.

Jak dokonać wpłaty

Wejdź na stronę IQ Option i kliknij "Depozyt" po prawej stronie ekranu.

Wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić i swój preferowany bank lokalny. Dla Twojej wygody, oto pełna lista banków dostępnych do zapłaty w Twoim kraju:

Na koniec kliknij "Przejdź do płatności".

Zostaniesz przekierowany do bramki płatniczej wybranego banku. Wprowadź wymagane dane uwierzytelniające i kliknij "Zaloguj się".

Wprowadź kod OTP odebrany w telefonie i wybierz konto bankowe dla transakcji, jeśli to konieczne.

Po zweryfikowaniu kodu OTP przez system otrzymasz wiadomość potwierdzającą, że Twój depozyt został pomyślnie przetworzony.

Jak się wycofać

Wybierz swój lokalny bank. Następnie wprowadź kwotę do wypłaty, a także dane konta bankowego.

Kliknij przycisk "Wypłać środki".

Powodzenie! Twoja prośba o wypłatę została przesłana.

Wpłać teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-31 14:47:17

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.