2 min przeczytaj

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple'a, powiedział wczoraj, że pracuje teraz z inwestycyjnym oprogramowaniem do uruchamiania kryptografii Equi Capital. Po raz pierwszy współpracuje z firmą blockchain w swojej karierze i jest "zdumiony technologią kryptowaluty".

Equi Capital ma działać jako firma inwestycyjna. Według firmy, ma nadzieję, że zarówno inwestorzy detaliczni, jak i profesjonalni będą mogli kupić kapitał w spółkach, aby zastąpić tradycyjne firmy inwestycyjne.

Wozniak dodał: "Nasze podejście nie jest jak nowa waluta lub coś fałszywego, gdzie wydarzenie sprawi, że będzie ono wzrastać. Jest to udział w magazynie w firmie. Ta firma robi inwestycje przez inwestorów z ogromnymi osiągnięciami w zakresie dobrych inwestycji w takie rzeczy, jak budynki mieszkalne w Dubaju. Mamy jedną osobę w naszej grupie, która wymieniła cały budynek mieszkalny na bitcoin. "

Wozniak nie podał wielu szczegółów na temat tego, jaka będzie jego rola przy starcie ale kontynuował: "Spotkałem osoby pracujące w branży nieruchomości, rodzaje systemów Uber, wszystko, co mamy w życiu, w szczególności obejmujące transakcje – sprzedaż detaliczną, sprzedaż samochodów, produkcję towarów … prace nad aplikacjami bitcoinowymi … i wszystkie mają wartość. "

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-22 08:10:49

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.