7 min przeczytaj

To jest zaktualizowana wersja tego artykułu, która została opublikowana na tym blogu jakiś czas temu. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o sposobach wypłaty środków z platformy IQ Option.

Pamiętaj, że opcja IQ nie stosuje opłat transakcyjnych przy operacjach depozytowych i wypłatach naszych klientów, z wyjątkiem przelewów bankowych. W tej chwili tylko klienci z Unii Europejskiej mogą korzystać z przelewów bankowych. Wszystkie wypłaty dokonane za pomocą przelewu bankowego będą podlegały dodatkowej opłacie w wysokości 25 EUR. Wszystkie inne opłaty stosowane do twoich transakcji są pobierane przez odpowiedni system płatności.

Zwróć uwagę, że w pełni zweryfikowane konto transakcyjne będzie wymagane do realizacji wniosku.

Ogólny algorytm wypłaty środków jest identyczny, niezależnie od systemu płatności. Aby wypłacić pieniądze, wykonaj następujące czynności:

1) Przejdź do strony iqoption.com,

2) Zaloguj się,

3) Kliknij na zdjęcie użytkownika w prawym górnym rogu ekranu,

4) Wybierz "Wypłać środki" z listy dostępnych opcji,

5) Wybierz preferowany system płatności,

6) Postępuj zgodnie z instrukcjami z systemu płatności.

Systemy płatności

Karta bankowa

Karta Visa / MasterJest to jedna z najpopularniejszych metod. Ma jednak dwa ograniczenia. Po pierwsze, przedsiębiorca musi użyć tej samej karty, którą wcześniej wykorzystał do uznania swojego konta. Po drugie, ze względu na specyfikę techniczną, kwota pieniędzy pobranych na kartę nie może przekroczyć całkowitej kwoty wpłaty dokonanej w ciągu ostatnich 90 dni.

Zasada ta może być zilustrowana następującym przykładem. Wyobraź sobie, że Twoje saldo na koncie wynosi 350 USD, z czego tylko 150 USD zostało zdeponowane w ciągu ostatnich 90 dni. Aby wypłacić pozostałe środki, konieczne będą dwie oddzielne operacje. Najpierw prześlij 150 USD na oryginalną kartę kredytową, a następnie prześlij resztę w wysokości 200 USD, korzystając z innej wybranej przez Ciebie płatności.

Karty Visa, MasterCard i Maestro są akceptowane. Z kart China UnionPay mogą korzystać tylko klienci z Chin (w tym z Hongkongu). Opcja IQ może również pochwalić się pierwszym (najwyższym) poziomem handlowym w zakresie bezpieczeństwa danych kart płatniczych.

Neteller

NetellerNeteller jest dostępny na całym świecie, ale nie jest dostępny w niektórych krajach, w tym między innymi w Afganistanie, Republice Środkowoafrykańskiej, Czadzie, Kongo (Republika), na Kubie, w Iranie, Iraku, Kazachstanie, Kirgistanie, Birmie, Turkmenistanie, Uzbekistanie, Jemenie. Klienci z tych krajów mogą zamiast tego używać WebMoney lub Skrill.

26 walut krajowych obsługuje Neteller: AED, AUD, BGN, BRL, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, HUF, INR, JPY, MAD, MXN, MYR, NGN, NOK, PLN, RON, RUB, SEK, SGD, TNG, TWD, USD, ZAR. Chociaż USD jest dostępny jako waluta portfela, nadal nie można go wykorzystać do celów wypłat.

Aby odzyskać środki, handlowcy Neteller będą musieli najpierw zweryfikować swoje konto. Można to zrobić, przesyłając dowód osobisty i wyciąg bankowy wydany nie później niż trzy miesiące temu. Proszę zwrócić uwagę, że mogą być wymagane dodatkowe dokumenty.

Pamiętaj, że adres e-mail, wspomniany podczas procesu rejestracji, będzie używany jako login Twojego konta Neteller. Dla wygody użytkownicy mogą otrzymać kartę Net + Prepaid, którą można wykorzystać do bezpośrednich przelewów pieniężnych.

Pamiętaj, że transakcje mają zarówno kwoty minimalne, jak i maksymalne. To drugie będzie zależało od wyboru waluty.

Skrill

SkrillSkrill nie działa w niektórych krajach, które obejmują, ale nie ograniczają się do Afganistanu, Angoli, Kuby, Dżibuti, Erytrei, Iranu, Iraku, Japonii, Kirgistanu, Syrii, Tadżykistanu.

Portfel Skrill można otworzyć w jednej z 40 różnych walut: AED, AUD, BGN, BHD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, INR, ISK, JOD, JPY, KRW KWD, MAD, MYR, NOK, NZD, OMR, PLN, QAR, RON, RSD, SAR, SEK, SGD, THB, TND, TRY, TWD, USD, ZAR.

Adres e-mail, wspomniany podczas procesu rejestracji, będzie używany jako login do konta Skrill. Użytkownicy mają szansę aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu dodatkowego zabezpieczenia. Konto bankowe / kartę można powiązać z kontem Skrill. Jednak w tym przypadku proces weryfikacji może zająć trochę czasu.

Transakcje w tym systemie mają ustawiony maksymalny limit.

WebMoney

WebMoneyWebMoney nie świadczy usług w następujących stanach i terytoriach: Samoa Amerykańskie, Afganistan, Vanuatu, Etiopia, Gujana, Guam, Iran, Irak, Krym, Laos, Libia, Mali, Mauretania, Pakistan, Korea Północna, Mariany Północne, Serbia , Somalii, Sudanu, Tunezji, Trynidadu i Tobago, Sudanu Południowego, Syrii, Jemenu, Ugandy, Sri Lanki i Stanów Zjednoczonych.

Osiem różnych walut i aktywów dostępnych jest dla klientów WebMoney: WMZ (USD), WMR (RUB), WME (EUR), WMU (UAH), WMB (BYR), WMK (KZT), WMG (złoto), WMX (Bitcoin) , WMV (Dong wietnamski), WMH (BitcoinCash), WML (Litecoin).

Użytkownicy mogą uzyskać kartę WebMoney, aby ułatwić proces wpłaty i transferu pieniędzy.

PayPal – niedostępny

PayPalOpcja IQ obecnie nie działa z PayPal. Żadne depozyty ani wypłaty nie są akceptowane w tym systemie.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-09 15:06:30

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.